Strona Główna BIP Strona Główna
Wydarzenia 2017 r.
 
2017-04-07 15:03:28
KĘTRZYŃSKIE TARGI PRACY I EDUKACJI
07 kwietnia 2017 miała miejsce II edycja Targów Pracy i Edukacji.


Przedsięwzięcie to objęte patronatem Wojewody Warmińsko – Mazurskiego Pana Artura CHOJECKIEGO organizowane jest we współudziale przez Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie oraz Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Kętrzynie w celu prezentacji placówek edukacyjnych, przedsiębiorstw, lokalnych firm, a także usług świadczonych przez instytucje rynku pracy. Targi skierowane były do osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz młodzieży uczącej się, która w najbliższym czasie będzie podejmowała decyzję związana z wyborem dalszej ścieżki edukacyjno – zawodowej.

Przedsięwzięcie umożliwiło zainteresowanym z powiatu kętrzyńskiego zapoznanie się z dostępną ofertą kursów zawodowych oraz szkoleń jak również oferty prezentowane przez instytucje rynku pracy.

W przedsięwzięciu tym, na zaproszenie Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kętrzynie Grzegorza Waldemara PROKOP, udział wzięła reprezentacja Wojskowej Komendy Uzupełnień w Lidzbarku Warmińskim złożona z pracowników Wydziału Rekrutacji – kpt. Jerzy KARCZEWSKI, p. Jadwiga KOŁODZIEJCZAK. Odwiedzając przygotowane stanowisko zainteresowane osoby mogły uzyskać informacje z zakresu warunków rekrutacji do ochotniczych form służby wojskowej.


GALERIA ZDJĘĆ

<<< powrót