Strona Główna BIP Strona Główna
Wydarzenia 2017 r.
 
2017-10-10 14:06:32
TARGI EDUKACJI I PRACY W LIDZBARKU WARMIŃSKIM
10 października 2017 r. odbyły się Targi Edukacji i Pracy w Lidzbarku Warmińskim.


Wojskowy Komendant Uzupełnień ppłk Mariusz WITKOWSKI oraz pracownicy Wydziału Rekrutacji Wojskowej Komendy Uzupełnień w Lidzbarku Warmińskim wraz z przedstawicielami 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej w Olsztynie wzięli udział w Targach Edukacji i Pracy, zorganizowanych przez Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Lidzbarku Warmińskim pod honorowym patronatem Wojewody Warmińsko-Mazurskiego i Starosty Lidzbarskiego. Uroczystego otwarcia Targów dokonali Starosta Lidzbarski Jan HARHAJ, Wicestarosta Jarosław KOGUT oraz Dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu Iwona PEKURA.

W bezpośredniej rozmowie z pracownikami Wydziału Rekrutacji: Jadwigą Kołodziejczak i Jerzym Kołodziejem oraz przedstawicielami 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej w Olsztynie, osoby zainteresowane mogły zapoznać się ze szczegółowymi warunkami rekrutacji do ochotniczych form służby wojskowej, w tym służby przygotowawczej, służby kandydackiej oraz służby w Wojskach Obrony Terytorialnej. W zadawanych pytaniach przewijała się tematyka możliwości rozwoju i kariery w poszczególnych ochotniczych formach służby wojskowej.

Składamy podziękowania za zaproszenie przedstawicieli Wojskowej Komendy Uzupełnień w Lidzbarku Warmińskim do uczestnictwa się Targach Edukacji i Pracy. Mamy nadzieję, że nasze wspólne starania przyczynią się do zmniejszenia bezrobocia wśród mieszkańców powiatu lidzbarskiego.


GALERIA ZDJĘĆ

<<< powrót